Polish (Poland)Hungarian (formal)

Poker na prawdziwe pieniądze w kasynach

Z biegiem lat, poker za pieniądze  zdobył swoje miejsce jako najbardziej cenionej gry w pokera na świecie, które zazwyczaj można znaleźć zarówno w kasynach lądowych i witryn pokera online zbyt. Jednym z najbardziej mówiących znaków, dlaczego jest tak popularny wśród graczy kasyn jest to, że gra ma naprawdę proste zasady w porównaniu do innych wariantów klasycznej gry stołowej.

Zazwyczaj gra zręcznościowa jest dostępna do gry w zdecydowanej większości turniejów NA ŻYWO, które odbywają się w różnych kasyn lądowych w światowych meccas hazardu. Będziesz również mógł grać w różne turnieje w kasynach online. Ogólnie rzecz biorąc, Texas Hold 'em Poker ręce są zawsze klasyfikowane w ten sam sposób z "poker królewski" jest najwyższy ranking ręka i "jedna para" jest najniższy ranking ręka. 

Jak grać w pokera Online za pieniądze

poker onlinejako stare pokerowe powiedzenie idzie, Texas Holdem zajmuje minutę, aby nauczyć się, ale całe życie do mistrza. Podobnie jak w grach pokerowych w kasynach lądowych, gra online w pokera rozpoczyna się, gdy gracze zajmują miejsca. Zanim krupier przejdzie do rozdania kart, gracz siedzący po lewej stronie krupiera umieści małą ślepą na stole. Big blind jest również kładziony na stole przez następnego gracza po lewej stronie gracza, który pierwszy zgasić małe blind.

Po umieszczeniu blindów na stole, krupier rozdaje po dwie karty każdemu graczowi. Karty są rozdawane twarzą w dół. W związku z tym, tylko gracze będą mieli możliwość sprawdzenia, co mają, a przeciwnicy nie. kiedy miałeś szansę szczyt na swoich kart, ty i inni gracze siedzący przy stole będzie musiał wnieść zakład lub złożyć rękę. Po tym, jak każdy gracz wybierze, co zrobić, krupier rozdaje kolejne trzy odkryte karty na środku stołu. To jest znane jako flop. Ponownie gracze mogą zdecydować się na postawienie zakładu lub poczekać na następne rozdanie. 

Krupier umieści czwartą i piątą kartę na stole z rundą licytacji po każdej karcie. Gracz, który zrobi najlepszy układ pięciu kart z dowolnej kombinacji jego dwóch kart i pięciu "wspólnych" kart, wygrywa pulę. Aby uzyskać bardziej szczegółowy przewodnik Jak grać w pokera, zalecamy przeczytanie naszego przewodnika do zasad pokera.

Poker Strategy & Odds 

W no-limit Texas Holdem, dwa czynniki są kluczem do ostatecznego sukcesu. Pierwszym czynnikiem jest rozpoczęcie wyboru strony. Gracze, którzy zaczynają z silnymi rękami wygrywają znacznie częściej niż ci, którzy mają nadzieję na "szczęście" lub blefują drogę przez grę, nawet gdy trzymają słabą rękę. Drugim elementem jest bet sizing. Gracze, którzy obstawiają agresywnie mogą zmusić swoich przeciwników do podejmowania złych decyzji.

Kluczem do obliczenia kursów w No-limit Texas Holdem jest wiedzieć, ile "outs" gracz ma. "Outs" to karty, które poprawią rękę Gracza. Na przykład, jeśli gracz musi wypełnić wewnętrzną strita (4-5-X-7-8), miał cztery "outy", ponieważ w talii są cztery szóstki.

Gdy gracz wie, ile outów ma, może obliczyć swoje szanse na wypełnienie ręki. Mając dwie karty, gracz może pomnożyć swoje outy przez cztery, aby oszacować swoje szanse. Na przykład, gracz z pięcioma outami po pierwszych trzech kartach wspólnych ma 20% szans na ukończenie układu (5 x 4 = 20). Mając tylko jedną kartę, gracz mnoży swoje outy przez dwie. Gracz z sześcioma outami i jedną kartą ma 12 procent szans na jego rękę(6 x 2 = 12).

Nasza Darmowa Gra W Pokera Online

Teraz, gdy przeczytałeś o tym, jak grać w pokera, można łatwo powiedzieć, że prawdopodobnie czujesz się bardziej zaznajomiony z grą. Jednak, zanim pójdziesz do przodu i zanurzyć się w grze na prawdziwe pieniądze, należy zawsze pamiętać, że Poker Online zajmie ci chwilę do mistrza, zwłaszcza, że jest to gra zręcznościowa. I to właśnie dlatego nasi eksperci w GamblingPlanet gorąco zachęcamy, aby dowiedzieć się, jak grać w grę za pomocą darmowej gry w pokera, który jest dostępny na naszej stronie, jak również te, które są wolne do gry w wielu innych witryn pokerowych w Internecie.

Krótka historia pokera

Podczas gdy globalny przemysł gier online rośnie i poker przenosi się do coraz więcej domów na całym świecie, to trochę dziwne, aby myśleć, że zaledwie 10 lat temu można było grać tylko w karty w kasynie lub przy stole kuchennym. Co jest jeszcze bardziej zdumiewające, choć, jest to, że w takim samym czasie wszystkie główne pokoje pokera online wiemy i miłość doszły do swoich. Teraz, Poker online to nie tylko kwitnący przemysł. To internetowy renegat, uwielbiany przez jednych, a odrzucany przez innych. Jak to się stało w tak krótkim czasie? Aby uzyskać tę odpowiedź, musimy wrócić do samego początku.…

The Early Days of Poker 

Technicznie, można było grać w pokera online 11 lub 12 lat temu, ale ponieważ to było naprawdę tylko odtwarzane przez wybraną grupę komputerowych geeks, są szanse, że nie. w tamtych czasach, grafika była na pewno śmieszny według dzisiejszych standardów, i A. I. był praktycznie nieistniejący. W rzeczywistości każda z tych wczesnych gier w pokera online była rozgrywana w pokojach Internet Relay Chat (IRC), w formacie tekstowym bardziej przypominającym "Hunt the Wumpus" niż Playstation III.

Nawet gdy postęp w technologii oprogramowania w końcu uczynił sensowną replikację gry na żywo możliwe, nie było dokładnie wyścig do wirtualnych tabel. Prawie nikt nie zauważył tego pamiętnego dnia w 1998 roku, kiedy Planet Poker stał się pierwszym poker room tego rodzaju, i to było prawie sześć miesięcy, zanim strona zaczęła przyciągać graczy. Poker Online jeszcze nie doświadczył eksplozji, która była tuż za rogiem, ale buzz był zdecydowanie budynku. Inne miejsca, jak PartyPoker.com, rozpoczęła się wojna w 1999 roku, a kilka osób na Wall Street i Londyńskiej Giełdzie zaczęło zwracać uwagę na potencjalnie rozwijający się przemysł. W międzyczasie wielu wczesnych pionierów gry - takich jak Greg Raymer i Chris Ferguson-nadal odgrywało ogromną rolę w jej rozwoju i teraz zaczęli czerpać korzyści.

Golden Age of Poker Gry Online

Jak Poker zaczął przenosić się do domów coraz więcej graczy, słowo w Internecie Nowy Poker-mania rozprzestrzenił się szybko dzięki uruchomieniu telewizji Poker w 2001 roku. Na początku, nikt nie myślał Poker w telewizji będzie znacznie więcej niż sposób na ESPN, aby wypełnić szczeliny czasowe między baseball i pokrycie piłki nożnej. Ale wydarzenia telewizyjne, takie jak World Series of Poker okazały się niezwykle popularne prawie od razu. Jednym z wydarzeń, które doprowadziły do tego nowo odkrytego apelu, było pojawienie się "hole camera", która pozwalała widzom na oglądanie kart graczy bez narażania gry. W ten sposób, dał amatorom wgląd w wewnętrzne działania i mentalności najlepszych graczy i znacznie wspomagał rozwój osobisty tych, którzy oglądają z domu.

Przez cały czas, ludzie stojący za tymi miejscami stawali się coraz bardziej skuteczni i niewiarygodnie bogaci. W pewnym momencie, nawet przed oficjalnym boomem, z kolei doniesienia o tych ogromnych zyskach doprowadziły do masowego napływu nowych miejsc. Teraz wydawało się, że każdy Pokerowy hobbysta i jego pies chcieli kawałek ciasta. I, podczas gdy wiele słabszych stron upadło na uboczu, o wiele więcej prosperował i poszedł dalej, aby pomóc kształtować rynek, który mamy dzisiaj.

Gra zręcznościowa?

prawdziwe pieniądze online pokerMuch debaty w rządzie USA na temat przyszłości pokera online wynika z kwestii, czy Poker stanowi " grę zręcznościową."Chociaż definicja Federalna ma jeszcze do ujawnienia, czy Poker będzie Pod ogólnym parasolem" nielegalny hazard online, " wiele pokoi pokerowych nie odważył się wznowić swoją działalność.

Doszło do kilku prób obalenia UIGEA-jedną z nich było wprowadzenie nowej ustawy zatytułowanej Internet Gambling Regulation and Enforcement Act (HR 2046). IGREA jest postrzegana jako dążenie do ustanowienia kompleksowych ram licencjonowania i regulacji gier hazardowych online w Stanach Zjednoczonych. Ale ustawa i inne podobne są obecnie w komisjach Kongresu.

Dodano do klęski prawnej są ostatnie strachy rozgłosu, takich jak naruszenie bezpieczeństwa w Absolute Poker, w którym pracownik wykorzystał swoją wewnętrzną wiedzę, aby zobaczyć karty zakryte każdego siedzącego przy stole! Oczywiście, tego typu incydent zagraża całej branży i zmusił większość głównych pokoi pokerowych do zwiększenia ich bezpieczeństwa do tee.